Gergi Tavan Alman patentli yüksek teknolojiyle üretilen yangına dayanıklı, akustik ve dekoratif bir yapı elemanıdır. Özel profil sistemlerine ısıtılarak gergi yapılan, alev almayan Pvc bir mebran olup ,Geniş profil yelpazesi ile her çeşit tasarıma yanıt verebilecek niteliktedir.

Her boyutta istenen formu alma kabiliyetine de sahiptir. Gergi Tavan Sistemleri, nerdeyse her ortamda uygulanabilirliği yüksektir. Ev, ofis, yüzme havuzu, düğün salonu, avm, kafe, banyo, market gibi akla gelebilecek pek çok mekanda gergi tavan yapılabilir.

Sınır tanımayan gergi tavan sistemleri, ışık ve tasarım ayrıntıları ile mekanlarda, üst düzey görsel şölen yaşatır. İddialı mimari projelerin ,son yıllardaki çözüm arayışına en iyi biçimde cevap veren bir sistemdir. Gerek kumaşın ,gerek taşıyıcı konstrüksiyonun hafifliği ve flexible yapısıyla hayal gücünüzde olan tasarımları, hayata geçirme imkanı sağlar.

Gergi Tavan son yılların gözde tasarım trendi , özgün tasarımların uygulanmasında katkıda bulunan ve tasarımcılara ilham olan bir sistemdir.