HAKKIMIZDA

Zemin  kaplama piyasasında otopark, hastane okul, kreş, konut ve spor salonu gibi zeminleri için yer döşemeleri alanında modern ekonomik çözümler üreten firmamız, açık alan spor zeminleri içerisinde kauçuk zemin, akrilik zemin, poliüretan zemin uygulamaları yapmaktadır. Dış mekanlar için dekoratif çim halı ve halı sahalar için sportif çim halı uygulaması da yapmaktayız.

Profesyonel ekibimizle tüm zemin ihtiyaçlarınıza çözüm üretmekteyiz. Siz de yer döşeme ile alakalı bir hizmet almak istiyorsanız bizlere hemen ulaşın.

HİZMET ÇEŞİTLERİMİZ

  1. Heterojen, Homojen, İletken, Kaymaz , lüx vinil karo-plank
  2. Spor zemin, Örgü ve Akustik PVC ürünlerinde
  3. Karo Halı Ürün Grubunda
  4. Duvar Kaplama çözümlerinde
  5. Yükseltilmiş döşeme
  6. Parke zemin kaplamalarında
  7. Asma tavan gruplarında
  8. Yapı Kimyasallarında

Profesyonel satış ve uygulama ekibimizle, referanslarını hizmet satandardını hergün artıran bir firma olarak yoluna daha güçlü olarak devam etmektedir.

MİSYONUMUZ

Çevreye ve Doğaya saygılı, sağlık ve emniyeti hep ilk planda tutan, kalite ve sağlamlığı sağlayan, müşteri memnuniyetini  yükselterek kusursuzluğu yakalamayı hedefleyen, güvenirliği muhafaza eden, dinamik ve gelişme içerisinde olan bir firma olmaktır.

Firmamızla çalışma ayrıcalığını sizlerin de yaşaması bizleri mutlu edecek ve hizmet anlayışımızda yeni ufuklar açacaktır.

VİZYONUMUZ

Caner Yapı olarak vizyonumuz günümüzün evrensel şartlarına uyumlu bir biçimde ileriye doğru yol alırken, toplumumuzun kalkınmasına ve refahına katkı sağlayan, sektörlerle ilişki içerisinde olan tüm kişi ve kuruluşların güvendiği ve saygı duyduğu ve çalışmak istediği bir şirket olmaktır.