TARKETT DESSO KARO HALI

TARKET DESSO KARO HALILAR

DESSO, yüksek kalite karo halı üretiminde 85 yılı aşkın deneyime sahip lider bir markadır. Yaratıcılık, İşlevsellik ve Cradle to Cradle® (C2C) olarak üç temel üzerine kurulan inovasyon stratejimiz sayesinde insanların sağlığını ve refahını en üst düzeye çıkarmaya yardımcı olan ürünler sunmayı hedefliyoruz. Yaratıcı desenler ve geniş renk paletleri sunan DESSO karo halı koleksiyonları, bir binanın her alanı için çarpıcı ve pratik konseptler oluşturmak üzere diğer Tarkett ürünleriyle çok güzel şekilde birlikte kullanılabilir.

TEKNİK VE ÇEVRESEL ÖZELLİKLER

Çok yönlülük göz önünde bulundurularak oluşturulan, sağlam ve son derece işlevsel DESSO Essence, sorunsuz bir şekilde bir araya gelmesi için tasarlanmış dört halı koleksiyonundan oluşan bir portföyde yapı taşı görevi görüyor. DESSO Essence karoları, DESSO Essence Maze, DESSO Essence Structure ve DESSO Essence Stripe serileri boyunca entegre edilmiş 31 güçlü canlandırıcı renkte gelir.

Bu şartname hazırlayıcısıların, bu doğru ürün ailesinden ilginç desen müdahalelerini de keşfemesinin yanı sıra, tamamlayıcı sıcak ve soğuk nötr renkleri daha etkili bir şekilde bir araya getirebileceği, koyu ara renkleri – deniz mavisinden bordoya kadar her şeyi içeren – enjekte edebileceği anlamına gelir. Serinin yapı taşı olan DESSO Essence, dikkat çekici bir şekilde – ticari iç mekanlar için uygun fiyatlı mükemmellik ve sonsuz yaratıcı kapsam sunan – basit bir zemin çözümüdür.

ANA ÖZELLİKLER

Halı Zemin Kaplama
Halı Zemin Kaplama